Brio Brio
Sofy

Brio

Muzyczna inspiracja wywołuje żywiołowość i ekstremalną wszechstronność.
Brio uosabia ewolucję technologiczną Natuzzi Italia; jego doskonałe proporcje i drobne szczegóły estetyczne podkreślają kunszt tkwiący w produkcie. Przykłady obejmują specjalne przeszycia, regulowany zagłówek i pikowanie po zewnętrznej stronie podłokietników.

SZCZEGÓŁY

Projekt sofy odrywa się od typowego stylu relaksacyjnego i doskonale integruje technologię i estetykę. Wygląd jest godny podziwu, nawet gdy mechanizm jest w pełni otwarty.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY

Sofa Brio jest dostępna w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi. Wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

MATERIAŁY
MATERIAŁY

WERSJE

Brio jest dostępna w konfiguracji rzędowej lub narożnej, z szezlongiem lub bez, w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb z zagospodarowaniem przestrzeni.

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

test3

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store