MENU Natuzzi
x
Ładuję
Krzesła

Brera

Krzesło Brera charakteryzuje się idealną równowagą między wyśmienitymi proporcjami i dokładnym designem, wzmocnionym dzięki skórzanemu obiciu. Dzięki tym cechom Brera jest idealnym, stylowym uzupełnieniem każdego wystroju.

SZCZEGÓŁY

Drewniana rama obejmuje wygodne siedzisko z pianki poliuretanowej, zapewniające komfort, który będzie trwać przez długi czas.

SZCZEGÓŁY

MATERIAŁY I WERSJE

Krzesło Brera jest dostępne w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego wystroju wnętrza.

Brera jest dostępne w dwóch wersjach: z podłokietnikami, a także bez nich. Wersja z podłokietnikami wzbogacona jest elegancką polerowaną blachą stalową.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Zdjęcia mają charakter jedynie orientacyjny, zaś specyfikacje techniczne, wersje i konfiguracje oparte są na najnowszych informacjach dostępnych w czasie publikacji.
Odwiedź nasz sklep, a my z przyjemnością przedstawimy Ci wszystkie najnowsze konfiguracje.

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store