MENU Natuzzi
x
Ładuję
Fotele

Aura

Fotel Aura, zaprojektowany przez Claudio Belliniego, to mieszanka kunsztu i nowoczesności. Innowacyjny design charakteryzuje się eleganckim kształtem stóp, dostępnym w różnych wykończeniach drewna, które wspierają wspaniałe, wygodne siedzisko. Czy to w salonie, czy w sypialni, Aura dodaje stylu wnętrzu.

SZCZEGÓŁY

Fotel Aura jest dostępny w dwóch wersjach, z wysokim lub niskim oparciem, w zależności od planowanego przeznaczenia i miejsca umieszczenia. Fotel został zaprojektowany w taki sposób w celu zaspokojenia Twoich potrzeb komfortu.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Aura jest dostępny w szerokiej gamie tapicerek i doskonałych skór Natuzzi: wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego jest dostępna.

MATERIAŁY I WERSJE
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Claudio Bellini projektant

Claudio Bellini mieszka i pracuje w Mediolanie, mieście designu.  Jako dziecko miał już duże zainteresowanie twórczością, dzięki pracy ojca Mario Belliniego, wybitnej postaci włoskiego designu. Ojca, który był dla niego wielką inspiracją. Firma Claudio Bellini Design powstała w 1996, i od samego początku jego praca skupiała się na badaniach, nowych technologiach i procesach twórczych.

Claudio Bellini
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store