Ładuję
Fotele

Amadeus

Klasyczny wygląd fotela, z lekko otwartą podstawą, krętym kształtem i miękkim okryciem. Oparcie otacza poduszkę po obu stronach; głębokie siedzenie i zamocowane oparcie zapewniają duży komfort, również dzięki wypełnieniu spodu. Drewniana stopa ma kształt ściętych ostrosłupów i jest ozdobiona cienką metalową płytą.

SZCZEGÓŁY

Asertywne, męskie linie fotela Amadeus dodają osobowości każdemu pomieszczeniu. Niektóre detale stylistyczne nadają fotelowi Amadeus jeszcze silniejszy i bardziej wyrazisty charakter: wykończenie krawędzi, opcjonalnie dostępne w kontrastowym kolorze, poprawia wygląd, a drewniane stopy są ozdobione cienką metalową płytą.

SZCZEGÓŁY
test3

MATERIAŁY I WERSJE

Amadeus jest dostępna w doskonałych skór Natuzzi, wybierz to wykończenie które najlepiej pasuje do Twojego życia i wystroju wnętrza.

Fotel ma dopasowaną do siebie pufę, która może służyć jako podnóżek.

 
MATERIAŁY I WERSJE

Szczegóły techniczne i konfiguracje przedstawione na stronie internetowej są oparte o najnowsze informacje dostępne w momencie publikacji.
Twój sprzedawca poinformuje Cię o wszelkich zmianach.

Centro Stile Natuzzi projektant

Zespół architektów, projektantów wnętrz i kolorystów pracuje nad rozwojem poszczególnych modeli, różnych ustawień i przestrzeni oraz kombinacji wyglądu, funkcjonalności, materiałów i kolorów.

Centro Stile Natuzzi
Uzupełnij wygląd
Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store