MENU Natuzzi
x
Ładuję
Akcesoria 2 Akcesoria 2 Objects of decoration 1668
kolekcja

Akcesoria

Wazony, serwety i cenne przedmioty dekoracyjne sprawiają, że każda przestrzeń Natuzzi Italia jest wyjątkowa i osobista.

 

Castel del Monte

A collection of plates, mugs, cylindrical vases and decorative pumi entirely made by hand, dedicated to the Apulian fortress built in the 13th century by Frederick II.

Faces

A collection of plates, mugs, cylindrical vases and decorative pumi entirely made by hand, inspired by ancient Greek culture in Apulia.

Stromboli

Lively colour effects characterize this collection of seductive decorative ceramic vases, which lend an exotic touch to any room.

Rosone

A collection of plates, mugs, cylindrical vases and decorative pumi entirely made by hand, inspired by ancient sacred culture in Puglia.

Su
Su

Su jest kolekcją cylindrycznych waz z czarnego szkła i drukowanych ręcznie sitodruków.

Vasum

Vasum, reprodukcja rzeźb tworzonych wyłączenie przez mistrza rzeźby Benevellego dla Natuzzi. Jest to dzieło sztuki, które nie pozostaną niezauważone.

Pumo

Pumo to w tradycji Apulii obiekty przynoszące szczęście. Teraz wchodzą do kolekcji Natuzzi Italia, podkreślając silny związek firmy z miejscem pochodzenia.

Pool

Kolorowe rzeźby z kolekcji Pool są wykonane ze szkła rękoma mistrzów szkła.

Pumpking

Waza Pumpkin jest połączeniem oryginalnego projektu i kuszącego kształtu. Lekkość i płynność szkła łączy się z bezwzględną sztywnością metalu. Każdy jest niepowtarzalny, ze względu na ręczne wykonanie powodujące różne pęcherzyki i wcięcia.

Float

Wazony z kolekcji Float są uosobieniem kunsztu i wyjątkowości.

Philyra

Philyra jest stworzona wyłącznie dla Natuzzi przez mistrza i rzeźbiarza Benevellego przy użyciu polipropylenu i formowania obrotowego.

Clover

Tradycja i eksperymentalne rozwiązania zbiegają się w ręcznie tworzoną kolekcję wazonów.

Double Ring

Oryginalny design i kuszący kształt; lekkość i płynność szkła pomysłowo połączone z absolutną sztywnością metalu.

Dondolo

Dondolo to hołd złożony włoskiej kreatywności i doskonałości. Jest przyciagającym wzrok elementem dekoracyjnym, który upiększa nowoczesne wnętrza.

Humo

Żywe kolory, od dymu do suchej ziemi, igrają ze światłami i cieniami na wszelkich powierzchniach, od gładkiego do szorskiej, od czystej, aż po ozdobną.

Chain Ring

Chain Ring to ręcznie malowany szklany wazon z dmuchanym, kaczym wnętrzem o oryginalnym wyglądzie i kuszącym kształcie, który nadaje wnętrzu uroku, szczególnie jeśli jest urządzone w nowoczesnym stylu.

Peony

Tradycja i eksperymentalne rozwiązania zbiegają się w ręcznie tworzoną kolekcję wazonów.

Extreme

Wazon Extreme charakteryzuje się oryginalnym designem i kuszącym kształtem.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store