MENU Natuzzi
x
Ładuję
Sofas Sofas Sofas 4
kolekcja

Sofy

Harmonia, niezwykły design i niespotykany komfort charakteryzują wszystkie sofy Natuzzi Italia.
Tapicerowane są skórą lub tkaniną, a każdy model jest wykonywany ręcznie we Włoszech.

 

Avana jest bestsellerem Natuzzi Italia. Jej piękno i funkcjonalność sprawiają, że jest to jeden z naszych najpopularniejszych modeli.

With its stylish design, soft shapes and adjustable headrests, the Borghese sofa provides the ultimate comfort experience.

Muzyczna inspiracja wywołuje żywiołowość i ekstremalną wszechstronność.

Sofa z funkcją spania, charakteryzuje się kompaktową konstrukcją, idealną dla przestrzeni miejskich. 

Diesis to kompaktowa sofa, idealna nawet do małych mieszkań. Sofa ta cechuje się stylowymi detalami, skupia się na wykończeniach, które odzielają profil podłokietników, a także na cienkich, drewnianych nóżkach.

Don Giovanni, zaprojektowane przez włoskiego twórcę Claudio Belliniego, ma głębokie, obszerne siedziska, które już przy pierwszym zobaczeniu dają wrażenie komfortu.

Zaprojektowany przez architektów Manzoni i Tapinassi, Dorian to efektowna i estetyczna sofa o dużych proporcjach i zakrzywionych kształtach.

Duca to imponująca, precyzyjnie wykonana sofa, której najwyższy komfort widoczny jest na pierwszy rzut oka.

Sofa Fidelio, stworzona przez Manzoniego i Tapinassi, ma wyrafinowaną konstrukcję, opcjonalnie znajduje się w niej zaawansowany system relaksacyjny. Podłokietniki wzbogacone są ręcznymi szwami i otoczne metalową strukturą, która poprawia wygląd.

Forma, zaprojektowana przez włoskiego twórcę Claudio Belliniego, charakteryzuje się przyjemnym, nowoczesnym designem inspirowanym stylem miejskim, z charakterystyczną lamówką podkreślającą boki sofy.

Ta sofa zaprojektowana przez włoskich architektów Manzoni i Tapinassi wyróżnia się charakterystyczną drewnianą podstawą, ozdobioną metalowymi detalami.

Kompaktowa sofa z metalowymi nóżkami, które nadają jej lekki, lecz elegancki wygląd.

Zaprojektowana przez Manzoni i Tapinassi, sofa Herman to harmonijny, wszechstronny i wysoce modułowy system siedzisk.

Teatralna nazwa sofy o znacznym wpływie wizualnym.

Ido

Sofa Ido autorstwa Mauro Lipparini to harmonijne połączenie nowoczesności i stylowego wzornictwa.

Gra skrzyżowań między podłokietnikami a podstawowymi, kwadratowymi liniami i wyjątkowym komfortem dzięki kombinacji poliuretanu, pianki Memory Foam i puchu użytego do wypełnienia.

Nowoczesna interpretacja klasycznej sofy Chester, La Scala to arcydzieło kunsztu, z liniami, które biegną dookoła jej obwodu, otaczając szczegóły tuftowania i miękkość poduszek.

Sofa Long Beach autorstwa architekta Claudio Belliniego jest miękka i przytulna, z cienkimi podłokietnikami, które zapewniają dużo miejsca na fotelach, dla maksymalnego komfortu.

Dzięki niewielkim rozmiarom sofa Notturno łatwo dostosowuje się do różnych potrzeb związanych z przestrzenią, takich jak małe apartamenty, pokoje do nauki i domy wakacyjne.

Cechy, które nadają nowoczesny styl i elegancję sofie Philo, to dokładne pikowanie i kształt metalowych stóp.

Preludio to sofa stworzona dla nowoczesnych i ekskluzywnych domów.

Zaprojektowany dla małych przestrzeni, Quadro to doskonały kompromis między estetyką a wszechstronnością.

Minimalistyczny design; lekko zakrzywiony kształt otwartej podstawy, siedziska i oparcia; Podparcie lędźwi i regulowane podłokietniki z ozdobnym przeszyciem to kluczowe cechy sofy Respiro. Jego harmonijny design zapewnia poczucie wyjątkowego dobrego samopoczucia w każdym otoczeniu.

Surround łączy w sobie zaawansowane funkcje i wyjątkowy komfort. Aprojektowany w nowoczesnym stylu, jest szczególnie przeznaczony dla melomanów, ponieważ zawiera zestaw audio, który można opcjonalnie zintegrować z sofą.

Nieskazitelne, kwadratowe linie są kluczową cechą sofy Svevo, oszałamiającego projektu Manzoni i Tapinassi.

Zaprojektowana przez włoskich twórców Manzoni i Tapinassi sofa Tempo charakteryzuje się ponadczasowym, wyrafinowanym wzornictwem. 

Wyrafinowana stylistyka sofy Tenore obejmuje ultracienkie podłokietniki, "mokasynowe" szwy i specjalne stopki ze satyny niklowej. 

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i niewielkim rozmiarom sofa Tratto jest najlepszym rozwiązaniem dla przestrzeni miejskich.

Dzięki kompaktowym wymiarom i dużej wszechstronności, Volo jest idealnym rozwiązaniem dla każdego mieszkania.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store