MENU Natuzzi
x
Ładuję
kolekcja

Fotele


Fotel Natuzzi Italia to prawdziwa oaza odpoczynku i relaksu.
Zaprojektowane z myślą o każdym pomieszczeniu, nasze fotele odzwierciedlają najlepszą włoską tradycję produkcyjną.

 

Altea to klasyczny fotel bergere z doskonałymi proporcjami zapewniającymi maksymalny komfort.

Klasyczny wygląd fotela, z lekko otwartą podstawą, krętym kształtem i miękkim okryciem.

Anteprima, zaprojektowana przez włoskiego architekta i projektanta Claudio Belliniego, ma kompaktowy, wygodny i wyrafinowany wygląd, również dzięki tapicerce i metalowym nóżkom, które są dostępne w różnych wykończeniach.

Fotel Aura, zaprojektowany przez Claudio Belliniego, to mieszanka kunsztu i nowoczesności.

Wide, enveloping and comfortable, the Butterfly armchair is a revisitation of the classic reading chair. 

Komfort wypełnienia i lekkość metalu, to połączenie, które sprawdza się w miejskim stylu.


Klasyczny, lecz zarazem współczesny model Cocò wyróżnia się eleganckim wzornictwem ze zwężającym się podłokietnikiem, który lekko zakrzywia się na zewnątrz.

Zaprojektowany przez architekta Claudio Belliniego fotel Dolly charakteryzuje się świeżym, odkrytym wyglądem i zapewnia komfort razem z wyśmienitym wyglądem.

Doskonały do ozdabiania każdej części domu, świeży, przytulny design fotela Genny charakteryzuje się miękkim zaokrąglonym siedziskiem wspartym na obrotowej metalowej podstawie.

Miękkość, technologia i design to główne cechy fotela rozkładanego Ilia, stworzonego przez projektanta Mauro Lipparini.

Liu

Liu to fotel obrotowy z przyjemnie opasającym, zaokrąglonym designem.

Liz

Charakterystyczną cechą fotela Liz jest kręty, półokrągły kształt podłokietnika i specjalna konstrukcja metalowej stopy, dostępnej w różnych wykończeniach.  Dzięki stylowemu, nowoczesnemu designowi Liz pasuje do każdego rodzaju otoczenia.

Falista konstrukcja to jedna z kluczowych cech fotela Logos, stworzonego przez projektantów Manzoni i Tapinassi.

Fotel Marlene jest poświecony obecnemu stylowi życia w domu. Został obdarzony pięknym wyglądem, by zadowolić współczeny gust.

Minimalistyczny design fotela Natalie to połączenie prostych linii pośrodku i krętości wzdłuż podłokietników i skrzydeł.

Zaokrąglone kształty i obrotowa metalowa podstawa to charakterystyczne cechy Note, niezwykłego fotela o precyzyjnym nowoczesnym wyglądzie autorstwa architektów Manzoni & Tapinassi.

W fotelu Platea styl z lat sześćdziesiątych został ponownie wykorzystany w celu stworzenia ponadczasowego komfortu.

Wraz z ponadczasowym wyglądem, ten głęboki fotel przypominający wannę, łatwo wpasowuje się w klasyczne otoczenie, ale równie wspaniale dopasowuje się do współczesnego wnętrza, w którym jego uspokajający wygląd będzie stanowił uzupełnienie nowoczesnego tła.

Dzięki prostej konstrukcji podkreślającej wyrafinowane detale, Regia ma prosty, ale wyrafinowany wygląd, podkreślony przez boczną kieszeń na czasopisma i metalowe nóżki, które podkreślają jej minimalistyczny, funkcjonalny charakter.

Sound jest fotelem nowej koncepcji. Zaprojektowany z myślą o ekskluzywnym doświadczeniu relaksacyjnym, obejmuje ciało i umysł poczuciem harmonii i miękkości.

Skromny, ponadczasowy design fotela Viaggio ma drewnianą ramę i czyste, wąskie metalowe podłokietniki, otaczające miękkie wypełnienie z gęsiego puchu. Fotel Viaggio wygląda perfekcyjnie w każdym otoczenie, zarówno w domu, jak i w biurze.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI