MENU Natuzzi
x
Ładuję
Akcesoria 2 Akcesoria 2 Objects of decoration 1668
kolekcja

Akcesoria

Wazony, serwety i cenne przedmioty dekoracyjne sprawiają, że każda przestrzeń Natuzzi Italia jest wyjątkowa i osobista.

 

A collection of plates, mugs, cylindrical vases and decorative pumi entirely made by hand, dedicated to the Apulian fortress built in the 13th century by Frederick II.

Chain Ring to ręcznie malowany szklany wazon z dmuchanym, kaczym wnętrzem o oryginalnym wyglądzie i kuszącym kształcie, który nadaje wnętrzu uroku, szczególnie jeśli jest urządzone w nowoczesnym stylu.

Tradycja i eksperymentalne rozwiązania zbiegają się w ręcznie tworzoną kolekcję wazonów.

Dondolo to hołd złożony włoskiej kreatywności i doskonałości. Jest przyciagającym wzrok elementem dekoracyjnym, który upiększa nowoczesne wnętrza.

Oryginalny design i kuszący kształt; lekkość i płynność szkła pomysłowo połączone z absolutną sztywnością metalu.

Wazon Extreme charakteryzuje się oryginalnym designem i kuszącym kształtem.

A collection of plates, mugs, cylindrical vases and decorative pumi entirely made by hand, inspired by ancient Greek culture in Apulia.

Wazony z kolekcji Float są uosobieniem kunsztu i wyjątkowości.

Żywe kolory, od dymu do suchej ziemi, igrają ze światłami i cieniami na wszelkich powierzchniach, od gładkiego do szorskiej, od czystej, aż po ozdobną.

Tradycja i eksperymentalne rozwiązania zbiegają się w ręcznie tworzoną kolekcję wazonów.

Philyra jest stworzona wyłącznie dla Natuzzi przez mistrza i rzeźbiarza Benevellego przy użyciu polipropylenu i formowania obrotowego.

Kolorowe rzeźby z kolekcji Pool są wykonane ze szkła rękoma mistrzów szkła.

Pumo to w tradycji Apulii obiekty przynoszące szczęście. Teraz wchodzą do kolekcji Natuzzi Italia, podkreślając silny związek firmy z miejscem pochodzenia.

Waza Pumpkin jest połączeniem oryginalnego projektu i kuszącego kształtu. Lekkość i płynność szkła łączy się z bezwzględną sztywnością metalu. Każdy jest niepowtarzalny, ze względu na ręczne wykonanie powodujące różne pęcherzyki i wcięcia.

A collection of plates, mugs, cylindrical vases and decorative pumi entirely made by hand, inspired by ancient sacred culture in Puglia.

Lively colour effects characterize this collection of seductive decorative ceramic vases, which lend an exotic touch to any room.

Su

Su jest kolekcją cylindrycznych waz z czarnego szkła i drukowanych ręcznie sitodruków.

Vasum, reprodukcja rzeźb tworzonych wyłączenie przez mistrza rzeźby Benevellego dla Natuzzi. Jest to dzieło sztuki, które nie pozostaną niezauważone.

Więcej informacji

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

X
Choose your nearest store
Ask for info at your nearest store